Доста евтин цирк - месията Борисов излезе и с магическа пръчка реши проблема на столичния градския транспорт.
Правителството отпускало 15 милиона лв. на Столична община, ура, да живей!
И откъде ги е взело? От бюджета, от нашия общ д...
Виждам, някои приятели са бесни - 40 000 на стадиона при "Капките", 40 блокират Орлов мост за лева.
Да, и на мен би ми се искало да бъде обратното - на 40 да им пука...
Борисов отиде при Ердоган, за да иска благословията му да продаде и тръбата.
Нали никой не вярва, че Борисов е при Ердоган, за да "обсъждат" разширението на ГКПП? Това се права максимум на ниво министри, та и по-ниско.
Само пр...
Стана страхотно, благодарение на вас!
Такава енергия и толкова препълнена зала 1 не помня от години.
Сега енергията трябва да се пренесе на площада - на 31 май.
В понеделник внасяме в американското посолство писмо до До...
Защо режимът "Желязков" си отива заедно с БТВ, Нова и БНТ.
Защо правителството активира най-отвратителните персони на прехода Иван Костов и Росен Плевнелиев в защита на еврото.
Къде стои Радев и защо замина спешно за Япония.
Какво ще се случи на публичната...
Защитниците на еврото са украинисти, със значки на Незалежната на реверите си.
Лъжата за еврозоната е като лъжата за "горката Украйна", като лъжата за ковид-ваксините и като лъжата за F-16. Едни и същи са и продуцентите на тези лъжи.
Ще хвърлим ли левчетата...