Напусналите ПП общински съветници обявили, че минават към...ГЕРБ.
Ей тъй, за една нощ, изживели катарзис.
Знам, че на мнозина им е забавно и ехидничат. Но всъщност хич не е забавно - това е илюстрация на абсолютно провалената и корумпирана публична среда у н...